Repertoár

Története

Képtár-Archívum

Gyermekrajz pályázat

Műsornaptár

Stúdió

Könyvtár

Kinek ajánljuk?

Információ

MIMOSZ ALAPÍTVÁNY

Műsornaptár - Ajánlat


óvodások - alsó és felső tagozatosok - középiskolások számára
A kínált programokat az Önök kívánságára minimum 100-150 főnyi közönség esetén megváltoztatjuk.
A feltüntetett helyszíneken kívül vendégszerepléseket vállalunk
Bármely Önökhöz közeli művelődési házban, akár iskolai tornateremben is 100-150 főnyi közönség esetén.
VIDÉKI VENDÉGSZEREPLÉSRE BÁRMELYIK PRODUKCIÓNKAT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL EL TUDJUK VINNI.
0
/Az előadások ára minden esetben külön megegyezés szerint alakul./

Műsornaptár: 2006

Műsornaptár választás: 2005 2006 2007 2008 2009 2010

A színház 2011-től nem közöl műsornaptárt.
Éves beszámolóink megtekinthetőek a MIMOSZ ALAPÍTVÁNY oldalain


Csepeli Munkásotthon
2006-01-12 10 óra 00: TOLDI

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2006-01-26 14 óra 30: TÜNDÉR LALA

Széchenyi Ált. Isk. Budapest X. ker.
2006-02-06 14 óra 00: A KÉT LOTTI

Weöres Sándor Ált. Iskola Bp. IX. ker.
2006-02-10 10 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-02-14 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-02-15 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Jókai Általános Iskola- XIX. k. Budapest XIX. Nádasdy u. 98.
2006-02-17 10 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2006-02-20 10 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2006-02-23 14 óra 30: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2006-02-24 14 óra 30: LÚDAS MATYI

Kunszentmárton Műv. Ház
2006-03-02 10 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

Széchenyi Általános Iskola Budapest X.
2006-03-04 09 óra 30: ICIRI-PICIRI MESÉK

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2006-03-07 15 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Csepeli Munkásotthon
2006-03-08 10 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Óbudai Mûvelõdési Központ Bp. III. San Marco u. 81
2006-03-08 14 óra 30: LÚDAS MATYI

Újpesti Ifjúsági Ház IV.ker.
2006-03-12 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2006-03-13 11 óra 00: A MAGYAR NEMZET

Jókai Általános Iskola- XIX. k. Budapest XIX. Nádasdy u. 98.
2006-03-14 10 óra 30: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-03-16 10 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Aranytíz Műv. Ház Bp. V. ker.
2006-03-23 14 óra 00: TÜNDÉR LALA

Művészetek Palotája Bp. IX. ker.
2006-03-26 11 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Magyar Honvédség Mûv. Háza
2006-03-28 10 óra 00: A KÉT LOTTI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-03-29 10 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2006-03-29 14 óra 30: PINOKKIÓ KALANDJAI

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-03-30 10 óra 00: TWIST OLIVÉR

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2006-03-30 17 óra 00: TWIST OLIVÉR

Krúdy Ált. Iskola Bp. III. ker.
2006-04-01 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-04-06 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Lurdy Ház Budapest XI.
2006-04-22 11 óra 00: LÚDAS MATYI

PETÕFI CSARNOK 1143 Budapest Zichy út 14. - Városliget
2006-04-24 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Neptun Ált. Iskola XV.ker.
2006-04-25 14 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-04-26 10 óra 00: ÉLT EGY NÉP A TISZA TÁJÁN

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2006-04-28 14 óra 30: A KÉT LOTTI

Erzsébetligeti Színház Budapest XV.
2006-05-01 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Kincsem Park Bp. XIV. ker
2006-05-01 15 óra 00: LÚDAS MATYI

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-05-04 10 óra 00: ÁGACSKA

Magyar Honvédség Mûv. Háza
2006-05-04 15 óra 00: A KÉT LOTTI

CSOKONAI MÛVELÕDÉSI KÖZPONT Budapest XV.
2006-05-11 14 óra 00: HONSZERZÕ ÁRPÁD

Újpesti Ifjúsági Ház IV.ker.
2006-05-12 14 óra 00: ÁGACSKA

MAGYAROK HÁZA 1052 BudapestSemmelweis u. 1-3.
2006-05-25 10 óra 00: CSODAKALODA

Lurdy Ház Budapest XI.
2006-05-27 11 óra 00: CSALÓKA PÉTER

III. Békásmegyeri Közösségi Ház
2006-05-30 14 óra 00: A KÉT LOTTI

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2006-06-14 09 óra 30: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Pestújhelyi Ált. Iskola Bp. XV. Ker.
2006-06-15 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI


2006-08-26 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Móra Ált. Iskola XVII. ker.
2006-09-28 10 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Patakay Műv. Központ Bp. X. ker.
2006-10-03 14 óra 00: A KÉT LOTTI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-10-04 10 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2006-10-11 10 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Óbudai Mûvelõdési Központ Bp. III. San Marco u. 81
2006-10-16 13 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-10-19 12 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Mechatronikai Szakközépiskola Bp. Gazdagrét
2006-10-19 12 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2006-10-19 13 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2006-10-19 14 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Ruhaipari Szakiskola Bp. VIII. ker.
2006-10-20 11 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Jókai Általános Iskola- XIX. k. Budapest XIX. Nádasdy u. 98.
2006-10-20 11 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Csepeli Munkásotthon
2006-10-26 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Aranytíz Műv. Ház Bp. V. ker.
2006-11-06 14 óra 00: A KÉT LOTTI

Patakay Műv. Központ Bp. X. ker.
2006-11-07 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-11-08 14 óra 00: TÜNDÉR LALA

Neptun Ált. Iskola XV.ker.
2006-11-08 14 óra 00: CSODAKALODA

Aranytíz Műv. Ház Bp. V. ker.
2006-11-09 14 óra 00: A KÉT LOTTI

Klébelsberg Mûvelõdési Központ Budapest II.ker. Templom u. 2
2006-11-10 14 óra 30: CSIPIKE

Weöres Sándor Ált. Iskola Bp. IX. ker.
2006-11-28 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Csepeli Munkásotthon
2006-11-29 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Pitagorász Ált. Iskola Bp. XVIII. ker.
2006-12-06 11 óra 00: TÜNDÉR LALA

Klébelsberg Mûvelõdési Központ Budapest II.ker. Templom u. 2
2006-12-08 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Patakay Műv. Központ Bp. X. ker.
2006-12-11 14 óra 00: TWIST OLIVÉR

Õrmezei Közösségi Ház Budapest XI.
2006-12-15 13 óra 00: ANDERSEN MESÉI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2006-12-18 10 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2006-12-19 14 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Arany J. Ált. Iskola XII Bp. XII. ker. Meredek u. 1
2006-12-20 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Érd
2006-01-09 10 óra 00: CSIPIKE

Gyömrõ
2006-01-20 10 óra 00: INTÉS AZ ÕRZÕKHÖZ

Esztergom Művelődési Központ
2006-02-11 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Taksony
2006-02-21 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Kunszentmárton Műv. Ház
2006-02-27 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Kunszentmárton Műv. Ház
2006-02-28 12 óra 00: TOLDI

Iváncsa Művelődési Ház
2006-03-09 10 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Devecser
2006-03-15 17 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Bélapátfalva Műv. Ház
2006-03-15 17 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Ajkarendek
2006-03-24 11 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Nagykanizsa
2006-04-05 14 óra 00: TOLDI

Cegléd
2006-04-10 14 óra 00: ANNA FRANK NAPLÓJA

Ócsa
2006-04-11 18 óra 00: ÍME, HÁT MEGLELTEM HAZÁMAT.../?/

Kisbér
2006-04-20 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Ajkarendek
2006-04-27 11 óra 00: TÜNDÉR LALA

Eger
2006-05-02 14 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Bokod Műv. Ház
2006-05-05 17 óra 00: TWIST OLIVÉR

Esztergom Művelődési Központ
2006-05-06 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Kisbér
2006-05-10 11 óra 00: LÚDAS MATYI

Bélapátfalva Műv. Ház
2006-05-24 14 óra 00: LÚDAS MATYI

Pilis Műv. Ház
2006-06-01 14 óra 00: LÚDAS MATYI

Pannonhalma Műv. Ház
2006-08-18 19 óra 00: AZ ÁLLAMALAPÍTÓ

Budakalász
2006-08-20 10 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Dunavarsány
2006-08-20 13 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Páty Műv. Ház
2006-08-20 20 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Kunszentmárton Műv. Ház
2006-09-09 14 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Kistarcsa
2006-09-19 08 óra 00: ÁGACSKA

Kistarcsa
2006-09-19 12 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Bécs Collegium Hungaricum
2006-09-22 17 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Budakalász
2006-09-24 17 óra 00: A MAGYAR NEMZET

Szob Művelődési Ház
2006-10-06 14 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Érd
2006-10-09 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Litér és Devecser
2006-10-14 11 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Devecser
2006-10-14 18 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Orosháza
2006-10-17 11 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Szentes
2006-10-18 14 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Dombóvár Műv. Ház
2006-10-20 18 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Békés
2006-10-20 18 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Ócsa
2006-10-21 18 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Dány Műv. Ház
2006-10-22 17 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Pannonhalma Műv. Ház
2006-10-22 17 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Monor Műv. Ház
2006-10-23 10 óra 30: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Budakalász
2006-10-23 11 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Balatonszárszó
2006-10-23 11 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Tihany Műv. Ház
2006-10-23 11 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Adony
2006-10-23 15 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2006-10-23 17 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Kelebia Műv. Ház
2006-10-23 17 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Nagykanizsa
2006-10-24: EMLÉKPRÓBA - 1956

Isaszeg Műv. Ház
2006-10-25 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Esztergom Művelődési Központ
2006-10-28 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Budakalász
2006-11-11 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Siófok
2006-11-14 14 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Taksony
2006-11-16 11 óra 00: CSIPIKE

Prága Magyar Intézet
2006-11-25 15 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Százhalombatta Műv. Központ
2006-12-01 12 óra 00: ANNA FRANK NAPLÓJA

Martonvásár MTA Kutatóintézet
2006-12-03 14 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Visegrád Műv. Ház
2006-12-04 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Bakonysárkány Műv. Ház
2006-12-07 11 óra 00: TÜNDÉR LALA

Siófok
2006-12-12 14 óra 00: TOLDI

Dévaványa
2006-12-14 10 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!

Pusztaszabolcs Középiskola
2006-12-21 17 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK


Egy kis statisztika

Színházunk 2004-ben 22 repertoáron lévő színdarabjával 209 előadást tartott, megközelítően 60.000 néző előtt. Budapesten kívül az alábbi városokban, községekben vendégszerepelt: Pécel, Sömeg, Celldömölk, Keszthely, Berettyóújfalu, Balatonszárszó, Nagykálló, Perbál, Csolnok, Vasvár, Pápa, Murakeresztúr, Devecser, Orosháza, Nagykanizsa, Inrács, Komló, Dunaföldvár, Tatabánya, Bonyhád, Csévharaszt, Békés, Ajkarendek, Baja, Kistarcsa, Eger, Vác, Pomáz, Balatonfüred, Őrbottyán, Adony, Visegrád, Csongrád, Csorvás, Bősárkány, Nagykőrös, Kunszentmárton, Mosonmagyaróvár, Herend, Tab, Ercsi, Gyál, Lajosmizse, Cegléd, Balatonföldvár, Kisszállás, Székesfehérvár, Martonvásár, Pusztaszabolcs, Bokod, Érd, Ménfőcsanak, Bicske, Bakonysárkány


További előadások még leköthetők ! Információ >>



Nevesincs Színház Teathrum Hungaricum