Repertoár

Története

Képtár-Archívum

Gyermekrajz pályázat

Műsornaptár

Stúdió

Könyvtár

Kinek ajánljuk?

Információ

MIMOSZ ALAPÍTVÁNY

Műsornaptár - Ajánlat


óvodások - alsó és felső tagozatosok - középiskolások számára
A kínált programokat az Önök kívánságára minimum 100-150 főnyi közönség esetén megváltoztatjuk.
A feltüntetett helyszíneken kívül vendégszerepléseket vállalunk
Bármely Önökhöz közeli művelődési házban, akár iskolai tornateremben is 100-150 főnyi közönség esetén.
VIDÉKI VENDÉGSZEREPLÉSRE BÁRMELYIK PRODUKCIÓNKAT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL EL TUDJUK VINNI.
0
/Az előadások ára minden esetben külön megegyezés szerint alakul./

Műsornaptár: 2008

Műsornaptár választás: 2005 2006 2007 2008 2009 2010

A színház 2011-től nem közöl műsornaptárt.
Éves beszámolóink megtekinthetőek a MIMOSZ ALAPÍTVÁNY oldalain


Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-01-14: ANDERSEN MESÉI

Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-01-14 14 óra 30: ANDERSEN MESÉI

Szigeti Általános Iskola Bp.IV.Szigeti u. 1-3
2008-01-23: TÜNDÉR LALA

Hallássérültek Tanintézete Bp. XIV. Cinkotai út 125
2008-02-22 17 óra 30: TWIST OLIVÉR

Csepeli Munkásotthon
2008-03-06 14 óra 00: TWIST OLIVÉR

Europark Bp. Határ út
2008-03-09 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Óbudai Mûvelõdési Központ Bp. III. San Marco u. 81
2008-03-10 10 óra 00: TWIST OLIVÉR

Gózon Kamaraszínház Bp. XVII. XV. utca 23
2008-03-12 13 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Keveházi Általános Iskola Bp. XI. Keveháza u. 2
2008-03-13 10 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Óbudai Mûvelõdési Központ Bp. III. San Marco u. 81
2008-03-13 12 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Remetevárosi Általános Iskola Bp. II. Máriaremetei út 71
2008-03-14 10 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Klébelsberg Mûvelõdési Központ Budapest II.ker. Templom u. 2
2008-03-16 11 óra 00: CSONGOR ÉS TÜNDE MESÉJE

III. Békásmegyeri Közösségi Ház
2008-03-20 11 óra 00: CSALÓKA PÉTER

III. Békásmegyeri Közösségi Ház
2008-03-20 14 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Kék Általásos Iskola Bp. Csepel
2008-04-01 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2008-04-02 14 óra 30: JÁNOS VITÉZ

Csepeli Munkásotthon
2008-04-10 10 óra 00: A KÉT LOTTI

Csepeli Munkásotthon
2008-04-10 14 óra 00: A KÉT LOTTI

Kós K. Általános Iskola Bp. XIX. Hungária út 28
2008-04-11 08 óra 30: HAZÁM

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2008-04-23 14 óra 30: CSONGOR ÉS TÜNDE MESÉJE

CSILI Művelődési Központ Bp. XXII. Nagy Győri I. u. 4-6.
2008-04-28 15 óra 00: A KÉT LOTTI

Bp. V. Balaton u. 6 Balaton Óvoda
2008-05-13 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Jókai Általános Iskola - XVI. Bp. XVI. Tiszakömlő u. 31
2008-05-20 14 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Europark Bp. XIX.ker. Határút
2008-05-25 11 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Europark Bp. XIX.ker. Határút
2008-05-25 13 óra 00: PETRUSKA

Móra Általános Iskola XVII.Naplás u.60
2008-05-27 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Németvölgyi Általános Iskola XII.Németvölgyi út 46
2008-05-30 12 óra 00: TOLDI

Kós K. Általános Iskola Bp. XIX. Hungária út 28
2008-06-03 10 óra 00: TRIANON

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2008-06-26 14 óra 00: LÚDAS MATYI

Kispest Kispesti Önkormányzat ünnepsége
2008-08-20 10 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2008-09-25 10 óra 00: PETRUSKA

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2008-09-25 15 óra 00: TRIANON

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2008-09-27 14 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2008-09-30 14 óra 30: TOLDI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2008-10-02 10 óra 00: LÚDAS MATYI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2008-10-02 15 óra 00: TRIANON

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2008-10-03 12 óra 00: LÚDAS MATYI

Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-10-05 11 óra 00: TÜNDÉR LALA

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2008-10-06 11 óra 00: AZ ARADI VÉRTANÚK

Pesterzsébeti Önkormányzat Emlékezés tere
2008-10-06 17 óra 00: AZ ARADI VÉRTANÚK

Erekel Általános Iskola Bp. XIX. Hungária út 28
2008-10-22 13 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2008-10-22 19 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Medgyessy Általános Iskola Bp. III.ker. Medgyessy u 2-4
2008-10-23 10 óra 00: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Széchenyi Általános Iskola Csepel
2008-10-23 12 óra 30: EGY MONDAT A ZSARNOKSÁGRÓL

Pesterzsébeti Önkormányzat Emlékezés tere
2008-10-23 14 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Diadal Úti Általános Iskola Bp. XVII. Diadal u 43
2008-11-07 17 óra 00: ÁGACSKA

Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-11-09 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-11-13 10 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Dózsa Művelődési Központ Budapest XVII. Pesti út 113.
2008-11-13 14 óra 30: PINOKKIÓ KALANDJAI

Szigeti Általános Iskola IV.ker.
2008-11-25 14 óra 30: ÁGACSKA

CSILI Művelődési Központ Bp. XXII. Nagy Győri I. u. 4-6.
2008-12-07 10 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Homoktövis Általános Iskola IV.ker.
2008-12-15 14 óra 30: CSIPIKE

Móra Ált. Iskola XVII. ker.
2008-12-19 10 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!

Gulner Általános Iskola Bp. XVIII.ker. Gulner u.
2008-12-19 14 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2008-01-18: FIAIM, CSAK ÉNEKELJETEK!

Őrbottyán Művelődési ház
2008-01-19: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Lakitelek Művelődési Ház
2008-01-22: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Cegléd Kossuth Művelődési Központ
2008-02-17 11 óra 00: PINOKKIÓ KALANDJAI

Ászár Művelődési Ház
2008-02-29 17 óra 00: CSONGOR ÉS TÜNDE MESÉJE

Szob Művelődési Ház
2008-03-01 10 óra 00: HÓFEHÉRKE MESÉJE

Hódmezővásárhely Művelődési Központ
2008-03-03 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Hódmezővásárhely Művelődési Központ
2008-03-03 14 óra 30: TÜNDÉR LALA

Budakalász
2008-03-04 09 óra 30: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Budakalász
2008-03-04 09 óra 30: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Szob Művelődési Ház
2008-03-07 10 óra 00: HÓFEHÉRKE MESÉJE

Herend
2008-03-15 10 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Tatabánya
2008-03-17 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Tatabánya
2008-03-18 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Dunaföldvár Városi Művelődési Központ
2008-03-19 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Dunaföldvár Városi Művelődési Központ
2008-03-19 14 óra 00: TÜNDÉR LALA

Sümeg
2008-03-27 10 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Sümeg
2008-03-27 14 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Bécs Collegium Hungaricum
2008-03-28 17 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Mosonmagyaróvár
2008-03-31 15 óra 00: CSONGOR ÉS TÜNDE MESÉJE

Esztergom Művelődési Központ
2008-04-03 14 óra 30: TWIST OLIVÉR

Szob Művelődési Ház
2008-04-04 10 óra 00: CSODAKALODA

Hódmezővásárhely Művelődési Központ
2008-04-07 14 óra 30: TWIST OLIVÉR

Környe Művelődási Központ
2008-04-11 18 óra 00: ÉLT EGY NÉP A TISZA TÁJÁN

Bakonyszombathely Művelődési Ház
2008-04-15 13 óra 30: A KÉT LOTTI

Ajkarendek
2008-04-17 11 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Budakalász
2008-04-18 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Hódmezővásárhely Művelődési Központ
2008-04-22 14 óra 30: TOLDI

Jánossomorlya Balassi Művelődési Ház
2008-04-24 13 óra 30: ÁGACSKA

Szob Művelődési Ház
2008-04-25 13 óra 00: TOLDI

Gelse Weöres Sándor Általános Iskola
2008-06-07 11 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Szob Művelődési Ház
2008-06-28 14 óra 00: PETRUSKA

Sajószentpéter
2008-08-20 16 óra 15: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Győr-Ménfőcsanak Petőfi ÁMK
2008-09-01 10 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Kistarcsa
2008-09-19 08 óra 00: PETRUSKA

Kistarcsa
2008-09-19 09 óra 00: PETRUSKA

Kistarcsa
2008-09-19 09 óra 00: PETRUSKA

Kistarcsa
2008-09-19 10 óra 00: A KÉT LOTTI

Kistarcsa
2008-09-19 12 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Békéscsaba Művelődési Központ
2008-10-13 11 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Békéscsaba Művelődési Központ
2008-10-13 14 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Békéscsaba Művelődési Központ
2008-10-14 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Békéscsaba Művelődési Központ
2008-10-14 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Sárospatak Művelődési Központ
2008-10-15 14 óra 00: LÚDAS MATYI

Tököl Óvoda
2008-10-16 11 óra 00: HÓFEHÉRKE MESÉJE

Esztergom Művelődési Központ
2008-10-17 15 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Budakalász
2008-10-23 11 óra 00: A SZABADSÁG SZÜLETÉSE

Cegléd
2008-10-23 19 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

Tököl Óvoda
2008-11-03 11 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Kunhegyes Művelődési Ház
2008-11-04 10 óra 30: CSALÓKA PÉTER

Budakalász
2008-11-08 10 óra 00: CSODAKALODA

Tapolca Műleődési Központ
2008-11-18 13 óra 00: A KÉT LOTTI

Nagyvenyim Művelődési Ház
2008-11-19 12 óra 30: CSONGOR ÉS TÜNDE MESÉJE

Tököl Óvoda
2008-12-04 11 óra 00: PETRUSKA

Gyõr
2008-12-09 10 óra 30: JÁNOS VITÉZ

Gyõr
2008-12-09 14 óra 30: JÁNOS VITÉZ

Gyõr
2008-12-10 08 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Gyõr
2008-12-10 11 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Gyõr
2008-12-10 14 óra 30: JÁNOS VITÉZ

Gyömrõ
2008-12-20 10 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!


Egy kis statisztika

Színházunk 2004-ben 22 repertoáron lévő színdarabjával 209 előadást tartott, megközelítően 60.000 néző előtt. Budapesten kívül az alábbi városokban, községekben vendégszerepelt: Pécel, Sömeg, Celldömölk, Keszthely, Berettyóújfalu, Balatonszárszó, Nagykálló, Perbál, Csolnok, Vasvár, Pápa, Murakeresztúr, Devecser, Orosháza, Nagykanizsa, Inrács, Komló, Dunaföldvár, Tatabánya, Bonyhád, Csévharaszt, Békés, Ajkarendek, Baja, Kistarcsa, Eger, Vác, Pomáz, Balatonfüred, Őrbottyán, Adony, Visegrád, Csongrád, Csorvás, Bősárkány, Nagykőrös, Kunszentmárton, Mosonmagyaróvár, Herend, Tab, Ercsi, Gyál, Lajosmizse, Cegléd, Balatonföldvár, Kisszállás, Székesfehérvár, Martonvásár, Pusztaszabolcs, Bokod, Érd, Ménfőcsanak, Bicske, Bakonysárkány


További előadások még leköthetők ! Információ >>



Nevesincs Színház Teathrum Hungaricum