Repertoár

Története

Képtár-Archívum

Gyermekrajz pályázat

Műsornaptár

Stúdió

Könyvtár

Kinek ajánljuk?

Információ

MIMOSZ ALAPÍTVÁNY

Műsornaptár - Ajánlat


óvodások - alsó és felső tagozatosok - középiskolások számára
A kínált programokat az Önök kívánságára minimum 100-150 főnyi közönség esetén megváltoztatjuk.
A feltüntetett helyszíneken kívül vendégszerepléseket vállalunk
Bármely Önökhöz közeli művelődési házban, akár iskolai tornateremben is 100-150 főnyi közönség esetén.
VIDÉKI VENDÉGSZEREPLÉSRE BÁRMELYIK PRODUKCIÓNKAT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL EL TUDJUK VINNI.
0
/Az előadások ára minden esetben külön megegyezés szerint alakul./

Műsornaptár: 2010

Műsornaptár választás: 2005 2006 2007 2008 2009 2010

A színház 2011-től nem közöl műsornaptárt.
Éves beszámolóink megtekinthetőek a MIMOSZ ALAPÍTVÁNY oldalain


FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-01-07: CYRANO Bemutató előadás!

Csiki Általános Iskola Budapast, II. Medve u. 5-7
2010-01-11 15 óra 00: LÚDAS MATYI

Hunyadi Általános Iskola Budapest, XIV. Pákozd tér 12
2010-01-22 10 óra 30: CSALÓKA PÉTER

Vigyázó Művelődési Központ Budapest, XVII. Pesti út 113.
2010-01-23 16 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

Zugligeti Általános Iskola Budapest XXII.ker.Zugligeti út 113
2010-02-05 12 óra 00: TWIST OLIVÉR

Vigyázó Művelődési Központ Budapest, XVII. Pesti út 113.
2010-02-11 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Vigyázó Művelődési Központ Budapest, XVII. Pesti út 113.
2010-02-11 14 óra 30: LÚDAS MATYI

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-02-26 19 óra 00: CYRANO

Pestújhelyi ÁMK Budapest
2010-03-02 11 óra 00: A KÉT LOTTI

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2010-03-10 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2010-03-10 14 óra 30: CSALÓKA PÉTER

A volt Olympia Mozi Budapest XI.
2010-03-12 09 óra 30: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2010-03-12 14 óra 30: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

VII.ker. Önkormányzat Budapest, VII. Klauzál tér
2010-03-15 09 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1848

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-03-18 10 óra 00: TOLDI

Kék Általásos Iskola Bp. Csepel
2010-03-19 15 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-03-25 10 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

KÖSZI Mûvelõdési Központ
2010-03-25 14 óra 30: CSALÓKA PÉTER

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2010-03-26 14 óra 00: ÁGACSKA

Kós K. Általános Iskola Bp. XIX. Hungária út 28
2010-04-12 12 óra 30: OLY KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN

Magyar Honvédség Mûv. Háza
2010-04-20 15 óra 00: TWIST OLIVÉR

Heltai Óvoda Budapest,XVII.ker.Heltai tér 1
2010-04-23 09 óra 30: ICIRI-PICIRI MESÉK

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-04-27 10 óra 00: HÓFEHÉRKE MESÉJE

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-04-27 11 óra 30: HÓFEHÉRKE MESÉJE

Kondor Közösségi Ház XVIII.ker.
2010-04-30 14 óra 00: A CSUDAKARIKÁS

Magyar Honvédség Mûv. Háza
2010-05-11 15 óra 00: TOLDI

Bősárkány ÁMK Művelődési Ház
2010-05-28 13 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Erzsébetligeti Színház Budapest XV.
2010-05-30 15 óra 00: LÚDAS MATYI

Állatkert Budapest
2010-06-19 14 óra 30: LÚDAS MATYI

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-07-09 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-08-20 11 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Kispesti Munkásotthon Budapest XIX. Teleki u.50
2010-10-03 10 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Csepeli Munkásotthon
2010-10-21 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Hunyadi Általános Iskola Budapest, XIV. Pákozd tér 12
2010-10-22 10 óra 00: EMLÉKPRÓBA - 1956

IBS Színpad Budapeswt, Tárogató u.4.
2010-10-24 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Balaton Óvoda Budapest, Balaton u 10
2010-10-25 10 óra 00: ÁGACSKA

Weöres Sándor Ált. Iskola Bp. IX. ker.
2010-10-26 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-10-27 10 óra 00: TÜNDÉR LALA

Almásfüzitő Művelődési Ház és Könyvtár
2010-11-19 14 óra 20: TÜNDÉR LALA

Kék Általános Iskola Budapest, Csepel
2010-11-23 10 óra 00: A KÉT LOTTI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-11-25 10 óra 00: CSALÓKA PÉTER

IBS Színpad Budapeswt, Tárogató u.4.
2010-11-28 10 óra 00: LÚDAS MATYI

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-12-02 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

FERENCVÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 1096 Budapest Haller u. 27.
2010-12-02 14 óra 30: JÁNOS VITÉZ

IBS Színpad Budapeswt, Tárogató u.4.
2010-12-05 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Kós K. Általános Iskola Bp. XIX. Hungária út 28
2010-12-09 10 óra 00: A KÉT LOTTI

IBS Színpad Budapeswt, Tárogató u.4.
2010-12-12 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Solymár Művelődési Ház
2010-12-17 10 óra 00: ANDERSEN MESÉI

Jókai Általános Iskola - XVI. Bp. XVI. Tiszakömlő u. 31
2010-12-21 10 óra 00: GYERTEK VELÜNK BETLEHEMBE!

Gyõr
2010-02-02 10 óra 30: ÁGACSKA

Gyõr
2010-02-02 12 óra 00: ÁGACSKA

Gyõr
2010-02-02 14 óra 30: ÁGACSKA

Gyõr
2010-02-03 10 óra 50: ÁGACSKA

Gyõr
2010-02-03 14 óra 30: ÁGACSKA

Esztergom Művelődési Központ
2010-02-10 15 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Ózd, Gyár út 4. Művelődési Központ
2010-02-14 14 óra 00: TÜNDÉR LALA

Esztergom Művelődési Központ
2010-02-18 15 óra 00: ANNA FRANK NAPLÓJA

Ózd, Gyár út 4. Művelődési Központ
2010-02-24 08 óra 30: TÜNDÉR LALA

Ózd, Gyár út 4. Művelődési Központ
2010-02-24 10 óra 30: TÜNDÉR LALA

Pusztaszabolcs Szabolcs Vezér Gimnázium
2010-03-03 12 óra 30: CYRANO

Herend
2010-03-15 10 óra 00: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Esztergom Művelődési Központ
2010-03-17 15 óra 00: A KÉT LOTTI

Balotaszállás Művelődési Ház
2010-03-22 16 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Csömör
2010-03-27 16 óra 00: TÜNDÉR LALA

Sármellék ÁMK
2010-03-31 10 óra 00: JÁNOS VITÉZ

Miskolc Avasi Gimnázium
2010-04-13 10 óra 00: ÁGACSKA

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2010-04-24 19 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Balassagyarmat Szent Imre Gimnázium
2010-05-21 19 óra 00: LÚDAS MATYI

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2010-05-22 19 óra 00: A MI DON QUIJOTÉNK

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2010-05-25 16 óra 00: TWIST OLIVÉR

Pomáz
2010-05-29 11 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Herend
2010-05-30 10 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Debrecen
2010-06-04 18 óra 30: TRIANON

Budakalász
2010-06-04 19 óra 00: TRIANON

Szeged szabadtér
2010-07-01 18 óra 00: ÁGACSKA

Csömör
2010-08-20 15 óra 00: SZENT ISTVÁN KIRÁLY EMLÉKEZETÉRE

Nádudvar Művelődési Ház
2010-08-20 19 óra 00: AZ ÁLLAMALAPÍTÓ

Isaszeg Damjanich Általános Iskola
2010-08-22 20 óra 00: TWIST OLIVÉR

Gödöllő Királyi Kastély
2010-09-19 16 óra 00: ÁGACSKA

Fót Vörösmarty Művelődési Ház
2010-09-24 09 óra 00: ÁGACSKA

Fót Vörösmarty Művelődési Ház
2010-09-24 10 óra 00: ÁGACSKA

Isaszeg Damjanich Általános Iskola
2010-09-24 14 óra 30: LÚDAS MATYI

Érd
2010-09-26 10 óra 00: LÚDAS MATYI

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2010-10-06 18 óra 00: AZ ARADI VÉRTANÚK

Sármellék ÁMK
2010-10-11: AZ ARADI VÉRTANÚK

Komló Művelődési Központ
2010-10-22 12 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1956

Karcag Önkormányzat
2010-10-23 11 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1956

Maglód Művelődési Ház és Könyvtár
2010-10-23 16 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1956

Környe Művelődási Központ
2010-10-23 18 óra 00: ÜNNEPI MŰSOR - 1956

Visegrád Műv. Ház
2010-10-23 18 óra 30: ÜNNEPI MŰSOR - 1956

Bősárkány ÁMK Művelődési Ház
2010-11-10 13 óra 00: TOLDI

Tarany Általános Iskola
2010-11-15 11 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Segesd Általános Iskola
2010-11-15 14 óra 00: MÁTYÁS KIRÁLY JUHÁSZA

Ózd, Gyár út 4. Művelődési Központ
2010-11-16 11 óra 00: A KÉT LOTTI

Sármellék ÁMK
2010-11-17 11 óra 00: CSALÓKA PÉTER

Nagyvenyim Művelődési Ház
2010-11-22 11 óra 00: TWIST OLIVÉR

Komló Művelődési Központ
2010-11-24 10 óra 30: A KÉT LOTTI

Komló Művelődési Központ
2010-11-24 14 óra 30: A KÉT LOTTI

Kiskunhalas Művelődési Központ
2010-12-07 09 óra 00: ICIRI-PICIRI MESÉK

Kiskunhalas Művelődési Központ
2010-12-07 10 óra 30: ICIRI-PICIRI MESÉK


Egy kis statisztika

Színházunk 2004-ben 22 repertoáron lévő színdarabjával 209 előadást tartott, megközelítően 60.000 néző előtt. Budapesten kívül az alábbi városokban, községekben vendégszerepelt: Pécel, Sömeg, Celldömölk, Keszthely, Berettyóújfalu, Balatonszárszó, Nagykálló, Perbál, Csolnok, Vasvár, Pápa, Murakeresztúr, Devecser, Orosháza, Nagykanizsa, Inrács, Komló, Dunaföldvár, Tatabánya, Bonyhád, Csévharaszt, Békés, Ajkarendek, Baja, Kistarcsa, Eger, Vác, Pomáz, Balatonfüred, Őrbottyán, Adony, Visegrád, Csongrád, Csorvás, Bősárkány, Nagykőrös, Kunszentmárton, Mosonmagyaróvár, Herend, Tab, Ercsi, Gyál, Lajosmizse, Cegléd, Balatonföldvár, Kisszállás, Székesfehérvár, Martonvásár, Pusztaszabolcs, Bokod, Érd, Ménfőcsanak, Bicske, Bakonysárkány


További előadások még leköthetők ! Információ >>



Nevesincs Színház Teathrum Hungaricum